libravirtua-button ontime-button Vállalkozz digitálisan

Álláslehetőség

A LIBRA Szoftver 55 éve a hazai számítástechnika egyik meghatározó vállalata. Az elmúlt évtizedek során informatikai és számviteli szakértők százai gyarapították tudásukat és tapasztalatukat a LIBRA Szoftvernél, hozzájárulva ezzel a vállalat sikeréhez. A LIBRA Szoftver a pályakezdők- és a képzett, tapasztalt szakemberek számára is sok lehetőséget és kihívást tartogat. A LIBRA Szoftver Zrt. az egyre kifinomultabb vevői igényeknek való megfelelés folyamatos fejlesztői munkát, naprakészséget és ügyfélközpontú gondolkodást kíván munkatársainktól.

Jelenleg az alábbi pozíció(k)ba keresünk új munkatársat

Duális álláshirdetés GKZ-s hallgatók részére

A Libra Szoftver Zrt. a BGE Zalaegerszegi Gazdálkodási Karának együttműködő partnereként, duális álláslehetőséget hirdet GKZ-s hallgatók részére, az alábbi szakokon.

Pénzügy-Számvitel
Gazdasági informatikus

A feltételek megtekintéséhez kattints a kiválasztott szak nevére.

Amennyiben a fenti álláslehetőségek valamelyike felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küld el kézzel, illetve géppel írott önéletrajzodat, valamint egy rövid bemutatkozást az alábbi címre:

Név: Korpácsi Terézia, Pénzügyi projektigazgató
Pályázat benyújtásának határideje: 2017. május 31.

Ügyviteli rendszerhez kapcsolódó Oracle DBA feladatok végzése

Feladatok:
    Oracle adatbázis adminisztráció
    Oracle Weblogic alkalmazásszerver adminisztráció
    Ügyviteli rendszer, rendszergazda szintű ismerete
    Kapcsolattartás az ügyfelek rendszergazdáival
    Kapcsolattartás a fejlesztői, és támogatói csapattal
    DBA csapatban való munkavégzés

Alapkövetelmény:
    SQL alapismeretek
    Jó kommunikációs készség
    Ügyfélközpontúság
    Rendszerszemlélet, átfogó látásmód
    IT szakirányú végzettség
    Linux ismeret

Előnyt jelent:
    Általános ügyviteli rendszerismeret
    Oracle adatbáziskezelő haladó ismerete
    Fejlesztői tapasztalat

Friss diplomás, pályakezdők jelentkezését várjuk.

Ajánlatkérés

Lépjen velünk kapcsolatba! Kérje vállalatára szabott megoldásunkat!

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com